KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14156570

nr 1415 6570

Nathalie Levi

(1914-1995), Sverige

Porträtt. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 67x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 19:52:00

30/8 19:47:01 1      Vinnande bud

Nathalie Levi

Läs mer om Nathalie Levi